Close

O nás

Romana Furchová
Marcela Zvonařová

V oboru pojištění pracuji již od roku 2000. Začínala jsem jako pojišťovací poradce pro Allianz pojišťovnu. Postupně jsem získala zkušenosti v oblastech životního pojištění, autopojištění, pojištění majetku a to jak pro privátní klienty tak i pro firemní. Od roku 2002 jsem své zkušenosti začala předávat dalším kolegům a stala se manažerkou týmu.

Má práce nekonční sjednáním a podpisem smlouvy, ale je založena na kvalitním klientském servisu. Klientům pomáhám s likvidací pojistných událostí, změnami a dalšími potřebnými věcmi v rámci pojištění. Díky tomuto přístupu dnes pečuji o více než 1000 spokojených klientů.

Pojišťovácké řemeslo velice dobře znám a umím. Své dovednosti a znalosti předávat dál byl přirozený krok, a tak od roku 2013 budujeme s dcerou Marcelou rodinnou firmu.

V roce 2018 jsme se rozhodly rozšířit své portfolio o další pojišťovny, které působí na trhu. Z toho důvodu jsme spojily síly se silným partnerem a to se společností INSIA a.s. Na webu INSIA si můžete zobrazit můj osobní profil .

Naše práce se neustále vyvíjí a my proto hledáme další příležitosti, jak klientům zajistit co nejlepší servis a portfolio služeb. Jednou z těchto příležitostí je od roku 2021 nová spolupráce s realitními makléři a rozšíření našeho portfolia o úvěry a stavební spoření.

Věříme, že spolupráce nás a našich klientů založená na vzájemné důvěře  a respektu, bude i nadále úspěšně pokračovat.

Splňujeme všechny zákonem stanovené zkoušky a vzdělávání. Jsme Vázaným zástupcem společnosti INSIA a.s. pro zprostředkování:

– Pojištění a zajištění dle zákona č. 170/2018 Sb. v rozsahu:                

  • životního pojištění
  • pojištění vozidel
  • neživotního pojištění občanů
  • pojištění podnikatelů
  • pojištění velkých rizik

– Doplňkového penzijního spoření dle zákona č. 427/2011 Sb.

Vaše Romana a Marcela

O INSIA

Společnost INSIA působí na trhu již od roku 1992. Během své historie získala zaslouženou důvěru klientů, ale také respekt u finančních institucí. Díky tomu vám můžeme nabídnout výhodnější podmínky, ať už jde o pojištění, hypotéku, úvěr či jiný produkt. Mezi naše základní hodnoty patří poskytování kvalitních služeb a osobního servisu. Jsme členem Asociace českých pojišťovacích makléřů, se kterou aktivně spolupracujeme. Naši stabilitu a postavení na trhu potvrzuje uzavření strategického partnerství se společností Marsh, největším pojišťovacím makléřem na světě.